אתרי מסחר


כדי שלקוחות ייהנו מחוויית קניה מושלמת אנחנו צריכים לחבר מראש את כל הנקודות להתחבר לחזון העסקי שלכם, להתחבר לטכנולוגיה שלכם ולהתחבר למערכות המלאי והלוגיסטיקה שלכם.

בואו נשב יחד, נכיר ונלמד את החוזקות שלכם ומה מוכר את המוצרים שלכם ונבנה בעבודה משותפת את אתר המכירות שלכם אשר יתנהל וימכור בדיוק באותה צורה שבה אתם מנהלים את המכירות שלכם מחוץ לאינטרנט

ניהול אתרים

אתם מוזמנים לחסוך זמן יקר בניהול העסק שלכם ולהעביר אלינו את ניהול האתר שלכם - העלאת מוצרים, הזנת תכנים, תמיכה טכנית לכם וללקוחותיכם, הדרכות, ייעוץ ועוד. אנחנו נשפר את האתר, נקדם אותו נעניק מעטפת עבודה נוחה ופשוטה ונאפשר לכם להתייעל. יחד ניצור מצב בו תוכלו לחסוך עלויות משמעותיות ללא פשרות על איכות העבודה והתוצר הסופי.

מערכות מרובות ממשקים

אחת האהבות הגדולות שלנו היא בניית מערכות מרובות ממשקים, מערכות שמדברות אחת עם השנייה גם אם הן דוברות שפות שונות, מערכות שמייצרות ערך עבור הארגון שלכם. איך הן מדברות? אנחנו נגרום לזה לקרות בעזרת יצירת שפה משותפת על בסיס המערך העסקי של הארגון. אנחנו מאוד מאמינים בהתממשקות אפקטיבית בין המערכות ונאפשר לכם חיבור בין מערכי הייצור תפעול, כספים, CRM ועוד יש לנו את הידע לשפר מערכות קיימות במגוון טכנולוגיות ואם צריך לפתח ממשק משתמש שמתווך בין המערכות השונות – נהיה גם שם. והכי חשוב – נגדיר לארגון, ללקוחות ולשותפים העסקיים שלכם סביבת עבודה נוחה, ידידותית ומותאמת לתהליכי העבודה.

ייעוץ ואפיון

MLYמלווה לקוחות בתפעול מערך לוגיסטיקה ורכש, יישום מערכות מידע וניהול הידע והמידע הארגוני. עם נסיון של שנים שמתפרס מהצד התפעולי יישומי של מערכות המידע והאתרים ועד לפרטים הטכנולוגיים הקטנים ביותר נשמח להעמיד לרשותך את המומחים שלנו אשר יוכלו לקחת את הארגון שלך יד ביד ליישום תהליכים מורכבים משלבי המחשבה והתכנון ועד ליישום בפועל.

אפליקציות

אנחנו מאוד מתגאים ביכולת מרובת הטכנולוגיות שלנו. הצורך העסקי מגדיר אצלנו את הטכנולוגיה ולא ההיפך. כתוצאה מזה אנחנו מיישמים את האפליקציות שלנו WEB במגוון טכנולוגיות ושיטות ומתאימים את המוצר לצורך העסקי. לאפליקציות הצלחה רבה ודירוגים מעולים. הממשק שלהן מתקדם ויורש ידע מכל העולמות המוכרים לנו. כנסו לתיק העבודות ותראו!